Menu
Kategorie aktualności
AktualnościWiadomości EłkWiadomości GołdapWiadomości OleckoArchiwum aktualności
Kalendarium wydarzeń
Ankieta
W jakiej porze roku Mazury są najpiękniejsze?
Latem
Wiosną
Jesienią
Zimą
Głosuj
Multimedia
 ACTIVE FESTIVAL OLECKO
2019-08-13

ACTIVE FESTIVAL OLECKO
Harmonogram działań

15 sierpnia 2019 (czwartek)

Festiwalowa Strefa Artystyczna
18:00 - Sztuka nowoczesna, wernisaż wystawy Didrika Jacobsena, Galeria im. Andrzeja Legusa, budynek ROK "MG". 
20:00 - Projekcja filmu niemego „Śnieżka” (2012) Pablo Bergera z muzyką na żywo Miss God, działanie w ramach Pomysłodajni, amfiteatr
21:30 – Kino pod gwiazdami, projekcja filmu „Amy” (2015), amfiteatr

Festiwalowa Strefa Warsztatów
godz. 12:00 – 15:00 – Warsztaty recyklingowe, DIY, Pióropusz, polana obok Skate Parku
godz. 12:00 – 15:00 – Warsztaty robienia łapaczy snów , Pióropusz, polana obok Skate Parku
godz. 13:30 – 16:30 – Warsztaty świadomego i uważnego rodzicielstwa, Anna Olczyk-Grabowska, sala AGT, ul. Partyzantów 2

Festiwalowa Strefa Aktywności
Godz. 9:00 – Bieg wokół jeziora, Stowarzyszenie Olecka Biega, start koło amfiteatru
Godz. 16:00 – Pokaz i trening otwarty agility i jumping, Mazuria Dogs, mały stadion
Godz. 17.00 – 18:00 – Zajęcia na trampolinach, Paweł Klimaszyński, skate park

Festiwalowa Strefa Relaksu 
godz. 11:00 – 18:00 – Strefa swobodnego wypoczynku z leżakami i kącikiem literackim - polana koło skate parku
godz. 11:00 – 12:30 – Joga na świeżym powietrzu, Joanna Szyłak, polana koło skate parku
godz. 12:30 – 14:30 – Terapia Bowena - Magdalena Kosak, polana koło skate parku

Festiwalowa Strefa Rodziny
godz. 17:00 – 19:00 – OMMO czyli Otwarte Mobilne Mistrzostwa Olecka, Pióropusz, Skate Park

16 sierpnia 2019 (Piątek)

Festiwalowa Strefa Artystyczna
10:00-16:00 – Zwiedzanie wystaw historycznych z przewodnikiem, Muzeum Zamek
20:00 – Koncert Mery Spolsky, amfiteatr
21:00 – Koncert zespołu Wojtek Mazolewski Quintet, amfiteatr
23:00 – Koncert zespołu Tulia, amfiteatr
24:00 – Koncert zespołu VSHOOD oraz jam session, działanie w ramach Pomysłodajni, Prosto z Mostu

Festiwalowa Strefa Warsztatów
godz. 10:00 – 13:00 – Warsztaty papieroplastyki i ceramiki, WTZ, polana koło Skate Parku
godz. 10:00-16:00 – Warsztaty fotografii żeglarskiej, Bartosz Modelski, Przystań żeglarska
godz. 13:00 –15:00 – Warsztaty zero waste, Dominika Czapska, polana koło skate parku 
godz. 16:00 – Dźwięki z różnych stron świata – warsztaty dla dzieci i młodzieży, Sławomir Puchała, Miras Turczynowicz, polana koło skate parku

Festiwalowa Strefa Aktywności
godz. 10:00 – 13:00 – Regaty windsurfingu, Pan Wiatr, Dzika plaża
godz. 10:00 – 12:00 – Zajęcia na ściance wspinaczkowej, hala Lega , ul.Park 1
godz. 10:00 – 16:00 – Dzień otwarty Oleckiego Klubu Wodnego, Przystań LOK
godz.17:00 – Rodzinne sztafety, stadion miejski
Godz.18:00 – Pokazy ratownicze WOPR, Plaża Skocznia

Festiwalowa Strefa Relaksu
godz. 11:00-18:00 – Strefa swobodnego wypoczynku z leżakami i kącikiem literackim - polana koło skate parku
godz. 11:00 – 12:30 – Joga na świeżym powietrzu, Joanna Szyłak, polana koło skate parku
godz. 12:30 –13:30 – Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach, Sławomir Puchała, Miras Turczynowicz, polana koło skate parku

Festiwalowa Strefa Rodziny
godz. 10:00-13:00 – Zajęcia z kuglarstwa, WTZ Olecko, Skate Park
godz. 16:00 – Pod rękę z historią – spacer ulicami Olecka, zbiórka w parku koło fontanny
godz 17:00-19:00 – Wielki Tor przeszkód, WspaK, Plac Wolności

17 sierpnia 2019 (Sobota)

Festiwalowa Strefa Artystyczna
20:00 – Koncert zespołu Zeppelinians, amfiteatr
21:30 – Koncert zespołu Sorry Boys, amfiteatr
23:00 – Koncert zespołu The Dumplings, amfiteatr

Festiwalowa Strefa Warsztatów
godz. 10:00–16:00 – Warsztaty fotografii żeglarskiej, Bartosz Modelski, Przystań LOK
godz. 14:00 – 16:00 – Warsztaty Slow food – polana koło skate parku 
godz. 17:00 – 18:00 – Medytacja z mantrą, Sławomir Puchała, Miras Turczynowicz, sala AGT, ul. Partyzantów 2

Festiwalowa Strefa Aktywności
Godz. 10:00 – Turniej tenisowy Active Festiwal Olecko dla dzieci i młodzieży, korty miejskie 
Godz. 10:00 – Turniej siatkówki plażowej Active Festival Olecko, boisko przy kortach miejskich
godz. 10:00 – 13:00 – DogTrekking, Mazuria Dogs, start: Hala Lega
Godz. 10:00-16:00 – Regaty żeglarskie, Olecki Klub Wodny, przystań LOK
Godz. 12:00 – Mecz towarzyski szczypiornistów, Stowarzyszenie KS Granit w Olecku, Hala Lega
Godz. 12:00-14:00 – Spotkanie z końmi, przejażdżki dla dzieci, pokazy jazdy, Joanna Mackiewicz, boisko między stadionami
Godz. 17:00 – Pokaz mażoretek , skate park

Festiwalowa Strefa Relaksu
godz. 11:00 – 18:00 – Strefa swobodnego wypoczynku z leżakami i kącikiem literackim - polana obok skate parku
godz. 12:00 – Swap party, polana obok skate parku.
godz. 14:00 – 15:00 – Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach, Sławomir Puchała, Miras Turczynowicz, polana obok skate parku

Festiwalowa Strefa Rodziny
godz. 16:00-19:00 – Animacje dla najmłodszych, Ważka Fun, skate park 
godz.16:30 – Gra miejska, WspaK, skate park 
godz. 16:00 – Wystawa motocrossowa, Klub Motocyklowy OSA w Olecku, skate park
18:00-22:00 – Radio 5 Trail – animacje, konkursy z nagrodami, skate park


18 sierpnia 2019 (niedziela pofestiwalowa)

Godz. 10.00 - Otwarty Turniej Tenisowy w kategorii kobiet i mężczyzn, korty miejskie 
Godz. 10:00-16:00 – Warsztaty fotografii żeglarskiej z Bartoszem Modelskim, przystań LOK
Godz. 10:00-13:00 – Regaty żeglarskie o puchar Burmistrza Olecka, przystań LOK

Więcej o festiwalu >>>

ACTIVE FESTIVAL OLECKO



Opublikował Administrator, egoturystyka.pl

Wyświetlany 34 razy


POWRÓT  Drukuj   


Gwiazda Północy 2019

Decyzja użytkownika w zakresie plików Cookie na niniejszej stronie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące plików cookie.Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.